«Три Ведмеді» провели Свято веселого сортування

img_4120_2
20.07.2021
Перегляди:500

17 липня компанія «Три Ведмеді» разом із партнером – ГО «Україна без сміття» – провели Свято веселого сортування у просторі сімейного відпочинку KACHELI на ВДНГ. В рамках екозаходу дітей та дорослих навчили правильного сортування та пригощали морозивом.

На початку програми учасники свята прослухали лекцію, у ході якої представники ГО «Україна без сміття» розповіли, як за декілька простих кроків зробити свій простір більш екологічним, познайомили з основними видами вторинних відходів та навчили сортувати правильно.

img_3812

Щоб закріпити отримані знання на практиці, діти разом з дорослими взяли участь у квесті. Розділившись на дві команди, учасники відпрацьовували навички правильного сортування паперу, пластику, металу, скла та комбінованої упаковки. А на завершення відповідали на запитання ековікторини.

img_4403_2

За успішно пройдений квест усіх учасників пригощали морозивом «Мішутка». Найактивніші учасники вікторини отримали додаткові подарунки: діти – книги, виготовлені з переробленого Tetra Pak, а дорослі – екоторбинки, які дозволять мінімізувати використання поліетиленових пакетів.

img_4050

«Три Ведмеді» – соціально відповідальна компанія, одним із пріоритетних завдань якої є дбайливе ставлення до природних ресурсів та навколишнього середовища. Ми усвідомлюємо свою відповідальність і прагнемо мінімізувати шкідливий вплив на довкілля. Тому саме екологію компанія обрала основним напрямом своєї КСВ-діяльності», – розповіла керівник відділу комунікацій та PR «Три Ведмеді» Інеса Мар’янська під час заходу.

Компанія «Три Ведмеді» розпочала співпрацю з ГО «Україна без сміття» весною 2021 року, встановивши в офісі компанії контейнери для сортування різних видів відходів. 

dsc_7188_1
dsc_7254_kopia
dsc_7275_kopia
dsc_7295_1
Залишити коментар