Компанія «Три Ведмеді» переходить на е-ТТН

1080x500_tth
03.02.2021
Перегляди:783

Компанія «Три Ведмеді» завершила перший етап проєкту впровадження електронного документообігу (ЕДО) та електронної товарно-транспортної накладної (е-ТТН).

Протягом року «Три Ведмеді» спільно з Міністерством цифрової трансформації, Міністерством інфраструктури України та програмою розвитку ООН в Україні реалізовували глобальний цифровий проєкт е-ТТН, який допоможе бізнесу в нашій державі стати більш екологічним і безпечним.

 

risunok2

«Компанія «Три Ведмеді» щодня працює з великою кількістю перевезень, постачає свою продукцію до локальних і національних торгових мереж України, ми працюємо з дистриб’юторами, роздрібними каналами збуту та експортуємо закордон. В цілому це 1500 постачань щоденно і 10 тис. паперових документів на день для обміну з контрагентами», – розповідає директор з логістики «Три Ведмеді» Юлія Іванченко.

Зважаючи на такі масштаби роботи, компанія була зацікавлена у впровадженні електронного документообігу. Адже це дозволило б значно скоротити час на операційні процеси та забезпечити контроль всіх етапів реалізації продукції.

«Ми зможемо запровадити безпаперовий автоматизований швидкий та прозорий ланцюг замовлення авто, транспортування та передачі товару до точок постачання, а також отримання акту виконаних робіт для обох сторін. Ми зможемо бачити статус на кожному етапі руху транспорту, вантажу. Це суттєво допоможе зменшити витрати.

Очікуємо, що діджиталізація транспортних послуг допоможе зробити сервіс швидшим, зручнішим і, безперечно, якіснішим», – говорить Юлія Іванченко.

Наразі час впровадження електронних товарно-транспортних накладних – необов’язкова вимога для українських компаній. Проте компанія «Три Ведмеді» розраховує, що більшість з гравців ринку оцінять переваги е-ТТН, впровадження яких сприятиме зростанню конкурентоздатності української логістики на міжнародному ринку

Залишити коментар